Kredyt odnawialny w rachunku bieżącym to wygodna i nieoceniona forma pozyskiwania źródeł finansowania. Ułatwi Ci regulowanie bieżących należności.

Komu, ile i na jak długo:

› Dla firm prowadzących działalność od 1 miesięcy

> Dla działalności gospodarczych, spółki cywilne i spółki prawa handlowego

› Dla firm, które borykają się z przejściowymi problemami płatniczymi – przy opóźniających się rozliczeniach z kontrahentami

› Kwota limitu od 2 000 PLN do 250 000 PLN

Twoje korzyści:

› Swobodny dostęp do środków finansowych w ramach przyznanego limitu kredytowego

› Lepsza płynność finansowa w okresach przejściowych deficytów

› Szybka i prosta procedura uruchomienia kredytu, przy minimum formalności

› Każda wpłata na rachunek zmniejsza zadłużenie

› Możliwość automatycznego odnowienia na kolejny rok, bez konieczności spłaty zadłużenia i przedstawiania wniosku

Czy wiesz, że:

› Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą.

› Sam zadecydujesz o okresie spłaty kredytu – od 6 do 60 miesięcy.

› Zaliczysz odsetki i prowizję od kredytu do kosztów prowadzonej działalności gospodarczej.

W ten sposób zmniejszysz zobowiązania podatkowe w ciągu całego okresu kredytowania.

› Przy zakupach inwestycyjnych masz możliwość jednorazowego odpisu amortyzacyjnego od zakupionego środka trwałego.

› Doradca pomoże przygotować niezbędną dokumentację i będzie pilotował cały proces przyznawania kredytu.

Droga do kredytu,  wystarczy, że:

› Na stronie internetowej FM Banku wypełnisz formularz kontaktowy – nasz doradca skontaktuje się z Tobą

w ciągu 2 dni roboczych w celu omówienia indywidualnych warunków i złożenia wniosku kredytowego.

› Zadzwonisz na numer infolinii FM Banku 801 500 600 – nasz konsultant przekaże Ci wstępną decyzję kredytową.

Bezpieczeństwo i kompleksowa pomoc w zasięgu ręki

› Zdrowie rodziny i pracowników

› Prawnik do Twoich usług

› Odzyskiwanie należności

Konta Pomocna Dłoń korzystne dla Twojej firmy

› Możliwość bezpłatnego prowadzenia rachunku

› Do 30% zniżki na PAKIETY CHRONIĄCE FIRMĘ

› Zwrot części wydatków przy płatnościach kartą

Zapraszamy do odwiedzenia placówek FM Banku na terenie całego kraju.

Listę wszystkich oddziałów można znaleźć na stronie: www.fmbank.pl

Piotr Berne
FM Bank PBP S.A. – I Oddział w Pruszkowie