Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
chciałbym Państwu życzyć przede wszystkim nadziei. Bowiem nadzieja trzyma nas przy zdrowiu, życiu i miłości. Mam osobistą nadzieję, że w nadchodzącym przyszłym roku uda się w końcu osiągnąć mój wymarzony cel  "ustawę o agroturystyce" (interpelacja poselska jest już w przygotowaniu). Szczególnie dzisiaj  tu i teraz jej brak jest dotkliwie odczuwalny i dotyczy tysięcy gospodarstw agroturystycznych, agro - ekoturystycznych, agro-etnoturystycznych, które z braku ustawy i regulacji prawnych zostały pozbawione tarczy PFR z uwagi na to, że nie posiadają klasyfikacji PKD a nie posiadają ponieważ nie ma regulacji ( ustawy). Mam nadzieję, że ta "kwadratura koła" w końcu zostanie rozwiązana  przed kolejnymi falami pandemii, które w przyszłości będą po sobie następowały aż do zaniku wirusa.
Wszyscy dobrze wiemy, że nigdzie bezpieczniej, taniej i lepiej nie można wypocząć i się odprężyć korzystając z bogactw natury, świeżego powietrza, ekologicznej żywności jak w gospodarstwach agroturystycznych i to nie koniecznie na wsi ale także w pobliżu miast.
Tradycyjnie życzę jak zawsze zdrowych, rodzinnych Świat Bożego Narodzenia i do siego roku wszystkim ludziom dobrym i złym z nadzieją , że ci drudzy staną się dobrzy, tolerancyjni i empatyczni.


     P R E Z Y D E N T 
  Stanisław Jan Jarzyna43569


Wszystkie wymienione na tej stronie znaki towarowe należą do swych odpowiednich właścicieli.
© 2014 PolskaFundacjaAgroturystyki
Design and Code by Roman Budziło
© 2014  www.fundacjaagroturystyki.pl. All rights reserved.