Wczasy za darmo, tylko u Nas!

Agroturystka w mieście i poza miastem. Jeżeli chcesz wypocząć za darmo na działce pracowniczej domków działkowych, dzięki naszemu Bankowi Wymiany Domków Działkowych jest to możliwe.

1.Co to jest BANK  WYMIANY DOMKÓW DZIAŁKOWYCH ?
- jest to Bank Wymiany Domków Działkowych, czyli inaczej mówiąc domków letniskowych na działkach pracowniczych, ogródkach działkowych itp.

2. Jak korzystać z bazy B W D Dz. ?

- każdy kto zostanie członkiem B W D Dz. zostanie umieszczony w naszej ogólnokrajowej bazie i od tego momentu może oferować swój domek wymiennie – bezpłatnie ( tylko media do rozliczenia) z osobą , która w danym terminie chciałaby się wymienić miejscami - swoim domkiem. Można również oferować swoje usługi odpłatnie w ramach wzajemnych uzgodnień.

3. Jeżeli chcesz zostać zarejestrowany w Banku Wymiany Domków Działkowych:
1. Należy zarejestrować obiekt zgodnie ze stanem faktycznym w Formularzu Rejestracyjnym.
2. Pobrać i wypełnić Umowę (POBIERZ UMOWĘ).
3. Wypełnienioną i podpisaną Umowę należy odsłać na nasz adres wraz z załącznikami, które są zaznaczone w umowie tj. maksymalnie trzy kolorowe zdjęcia obiektu oraz potwierdzenie przelewu na KONTO BANKOWE FUNDACJI: 73 7999 9995 0651 8376 7704 0001, w wysokości 100.00 zł słownie: stu złotych na nasz rachunek. Wniesiona w ten sposób opłata członkowska, jest bezterminowa  i daje gwarancje umieszczenia nadesłanych materiałów na naszej stronie w B W D Dz. .
4. Po spełnieniu warunków dane zgłoszeniowe zostaną umieszczone w Banku Wymiany Domków Działkowych.

 
UWAGA
Za zgodność podanych informacji ze stanem faktycznym umieszczonym w Banku Wymiany Domków Działkowych, Polska Fundacja Agroturystyki nie bierze na siebie odpowiedzialności.
W przypadku wszelkich zmian dotyczących obiektu, osoba dokonująca rejestracji jest zobowiązana do przekazania informacji na odres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem aktualizacji danych w Banku Wymiany Domków Działkowych.Wszystkie wymienione na tej stronie znaki towarowe należą do swych odpowiednich właścicieli.
© 2014 PolskaFundacjaAgroturystyki
Design and Code by Roman Budziło
© 2014  www.fundacjaagroturystyki.pl. All rights reserved.