Szanowni Państwo!
Ofiarodawcy Darczyńcy i Sponsorzy

W imieniu Zarządu PFA chciałbym Państwu przybliżyć Naszą ideę projektu „Agro -Lato w mieście”, która dotyczy wypoczynku wiejskich dzieci podczas wakacji w naszej stolicy i innych miastach. Chcielibyśmy połączyć naszą propozycję z akcją „Lato w mieście”, która od lat cieszy się dużym powodzeniem i jest organizowana przez samorządy dzielnicowe miasta Warszawy. Zapraszamy do współpracy z nami samorządy dzielnicowe oraz organizacje społeczne, stowarzyszenia i inne.

Celem naszego przedsięwzięcia jest umożliwienie 7-10 dniowego pobytu dla dzieci z wielodzietnych, ubogich wiejskich rodzin i na ten cel zbieramy środki. Od ich wysokości zależeć będzie ilość dzieci, dla których będziemy mogli zaoferować i zorganizować wakacyjny kolonijny pełen atrakcji wypoczynek w: Warszawie, Trójmieście , Krakowie i Wrocławiu. Koszt pobytu jednego dziecka wraz z opieką pedagogiczną , medyczną , zakwaterowaniem i wyżywieniem wyniesie w granicach 950.00 zł. Dowiezienie dzieci do miast deklarują samorządy lokalne - gminne a wiele ośrodków kultury: również muzea, kina, teatry deklarują wstępy dla uczestników bezpłatne na co bardzo liczymy.

Jednak aby nasza akcja powiodła się muszą być środki, o które bardzo prosimy, każda ofiarowana na ten cel złotówka jest niezbędna.

Dzieci to nasz Narodowy skarb dlatego zwracam się do Wszystkich ludzi dobrej woli do firm i zakładów pracy o jak największe wsparcie dla naszego projektu. Środki prosimy przekazywać na nasz rachunek bankowy z dopiskiem  „ Agro lato w mieście”. Tym, którzy nie mogą przekazać darowizny a potrzebują udokumentowania kosztów możemy wystawić fakturę na przekazane na ten cel kwoty.
Z góry dziękuje za pomoc za zrozumienie oraz poparcie naszego projektu.

Stanisław Jan Jarzyna
PREZYDENT PFA

Wszystkie wymienione na tej stronie znaki towarowe należą do swych odpowiednich właścicieli.
© 2014 PolskaFundacjaAgroturystyki
Design and Code by Roman Budziło
© 2014  www.fundacjaagroturystyki.pl. All rights reserved.