To nowy Państwa konkurs na najlepszy udany wypoczynek wakacyjny, urlopowy, weekendowy w gospodarstwie agroturystycznym, ekoturystycznym, etnoturystycznym.  Typujemy  najlepsze gospodarstwo agroturystyczne.

Zachęcamy wszystkich agroturystów do przesyłania zdjęć oraz materiałów ze swojego wypoczynku. Wszystkie nadesłane materiały wraz ze zdjęciami opublikujemy w sieci. Zastrzegamy jednak sobie autoryzację tych materiałów. Pod koniec roku 2014 r. internauci  zagłosują na najciekawsze Państwa prace trzy z nich zostaną nagrodzone  przez Zarząd PFA.
W swoim opisie powinni Państwo  kierować się następującymi kryteriami:
- wymienić markowe agroprodukty,
- ciekawe urządzenia,
- regionalne przysmaki kulinarne,
- opisać położenie.
Opowiedzieć co Was zaskoczyło pozytywnie, przytoczyć ludowe porzekadła, obrzędy związane z tradycją oraz opowiedzieć zabawnie kilka przygód.

Do konkursu wytypujemy tylko te gospodarstwa, które stosują żywienie całkowicie oparte na własnych produktach, wyrobach itp.
  Zarząd PFA