W dniach 10 - 15 lipca prezydent PFA przebywał w Borach Tucholskich na zaproszenie miejscowych stowarzyszeń agroturystycznych. Polecam prawdziwy wypoczynek oraz pełny relaks na  odstresowanie w Okuninach Nadjeziornych. Woda I klasa czystości jak na zdjęciu a teren jest ulubionym miejscem wypoczynku dla mieszkańców Krakowa i Katowic i całej południowej Polski . Na zdjęciu odbudowana przyczepa kempingowa jest dogodnym miejscem na dłuższy pobyt. Ośrodek Zacisze ceny niewygórowane, miła i fachowa obsługa.

okoniny-nadjeziorne
ok-4
ok-3

W dniaj 16 - 20 lipca przebywałem w Łebie trudno tu o wypoczynek ale jak się ma dużo pieniędzy, to dla dzieci jest wiele miejsc rozrywki. Tłumy na ulicach, na plaży a w morzu pustki bo zimne i niezbyt czyste. No cóż na wypoczynek nie polecam ale na zabawę tak.

leba1
leba