Prezydent PFA odwiedził m.in. półwysep Wolin, na którym w ostatnich latach bardzo dużo gospodarstw rolno - rybackich zaczęło zajmować się agroturystyką I CZYNI TO z wielkim powodzeniem.

Oczywiście należy koniecznie  odwiedzić perłę naszych uzdrowisk nadmorskich Międzyzdroje, które w okresie ostatnich dwudziestu lat niepodległości stały się kurortem o międzynarodowej sławie. Międzyzdroje polecam wszystkim, ponieważ każdy otrzyma tu to o czym marzy.

Rodziny - spokojny wypoczynek i rozrywkę dla dzieci.

Spokojnie usposobieni - dzikie puste plaże daleko od zgiełku oraz wysokiej klasy, wygodne usytuowane  nad samym morzem - apartamentowce.

Dla mniej zamożnych - wygodne i dobrze wyposażone kwatery prywatne ( łóżko już od 30 zł).

Bogaci i lubiący luksus  znajdą tu wspaniałe hotele wyposażone w różne formy aktywnego wypoczynku oraz  SPA .

Dla nocnych marków pełne atrakcji nocne życie: parki rozrywki, dyskoteki, kluby, puby, itp.

Dzisiaj  prawdziwe  stało się  hasło " MIĘDZYZDROJE ORAZ OSOBLIWOŚCI PARKU WOLIŃSKIEGO SĄ DLA KAŻDEGO"
miedzy
miedzy2