Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Michałowice  za oddane głosy. Państwa poparcie jest dla nas bezcenne. Niestety okazało się, że od człowieka lepiej przemawiają słupy z jego zdjęciem. Z  szacunku do wyborców nie chcieliśmy uczestniczyć w wyścigu zaklejania przyrody i ulic. Być może z tego powodu nasz program nie dotarł do tak szerokiego grona mieszkańców, jak tego oczekiwaliśmy. Przeszkodą były również częste przypadki niszczenia naszych materiałów wyborczych, jak i nieporównywalnie mniejszy budżet. Ciężko rywalizować z partiami i układami. Jednak żadnej ze swoich decyzji nie żałujemy, a Państwu gratulujemy mądrego wyboru.
Z poważaniem,
KWW Stanisława Jana Jarzyny Gmina Michałowice Wspólne Dobro