Z uwagi na wiele pytań od wyborców w sprawie zrywania  plakatów przez Panią wójtową małżonkę obecnego wójta Grabki,  która to została przyłapana na "gorącym" uczynku dnia 8.11.2014r. o godzinie 9.45 w Michałowicach przy zbiegu ulic Targowej i Polnej z Gminnej Tablicy Ogłoszeniowej informuję, że osoba  ta przyznała się do tego czynu.
Nadmieniam, że miejsce umieszczania materiałów wyborczych w tym plakatów, przewidziane  dla Komitetów Wyborczych, było uregulowane  specjalnym pismem - zarządzeniem  samego Wójta Grabki.
 Zwracam uwagę, że materiały wyborcze w tym plakaty umieszczane przez  Komitety Wyborcze, zgodnie z Kodeksem Wyborczym podlegają ochronie prawnej.