Dnia 13.02.2015 Prezydent PFA  z Dyrektorem Biura Zarządu PFA zostali zaproszeni na  XII Noworoczne Spotkanie Mediów,które zostało zorganizowane  przez Stowarzyszenie Mediów Polskich. Spotkanie odbyło się w  Ministerstwie Gospodarki , a jego gospodarzami byli:Wicepremier i Minister Gospodarki - Pan Janusz Piechociński, Minister Rolnictwa i rozwoju Wsi – Pan Janusz Sawicki, Minister Pracy i Polityki Społecznej - Pan Władysław Kosiniak – Kamysz oraz Prezes Zarządu Stowarzyszeń Polskich Mediów – Pan Marek Traczyk.

Licznie zgromadzeni przedstawiciele świata mediów, polityki, kultury i biznesu oraz zaproszeni goście w tym ambasadorzy krajów europejskich mieli okazję wysłuchać przemówień  członków Rady Ministrów i zadać im wiele pytań.

Większość wypowiedzi było próbą podsumowania zeszłego roku i nakreślenia szans rozwoju Polski w najbliższych  latach